top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıCut Medya

Sosyal medya Yönetimi Ankara

Güncelleme tarihi: 20 Oca 2020

Sosyal medya günümüzde insanların çoğunlukla yer aldığı bir mecra haline gelmiştir. Özellikle akıllı cihazlardan bu sosyal ağlara bağlanabilme olanağı insanların sosyal medyada kaybolmasına sebep olmaktadır.


Günümüzde insanlar zamanlarının büyük bölümünü sosyal medya mecralarında geçirip sosyal medya etkileşimlerinden etkilenirken, şirketlerin insanlara ulaşmak için sosyal medyada boy göstermeleri zaruret haline dönüşmüştür. Rekabetin arttığı tüm sektörlerde sosyal medya yönetimi yapan firmalar müşterileri daha çok çekerken diğer firmalar fiyat indirimleri ile bile müşterilerini koruyamamaktadır.


Sosyal medya diğer mecralara göre fiyat/performans endeksi olarak da öne çıkmaktadır. Daha uygun fiyatlara ve esnek bütçelere reklam vermek mümkündür. Ancak burada dikkat çekici içerik ile müşterileri cezbetmek önem kazanmaktadır.


Sosyal medya ayrıca uluslararası bir mecra olması dolayısıyla şirketlerin ihracatlarına doğrudan etki edebilmektedir. İhracat ile ilgilenen firmalar için sosyal medya daha değerli bir hal almaktadır.


Sosyal medya reklamları diğer reklamlara göre ciroya daha hızlı etki etmekte ve istatistikler ile bu farklar daha hızlı gözlenebilmektedir. Net rakamlar sunulması dolayısıyla reklamın hedefine ulaşıp ulaşmadığı anında takip edilebilmektedir.


Ankara'da da sosyal medya reklamları rekabeti arttırmakta ve firmaları çıkmaza sokmaktadır. Burada sosyal medya hizmetini bir içerik firmasından, özellikle de bir video içerik firmasından almak önem kazanmaktadır.


Cut Medya bir video içerik ajansıdır. Kitleye ulaşmakta da özellikle etkili olan ajansımız müşteri potansiyelinizi hızlı bir şekilde arttırmakta ve sizi müşterilerinizin önüne geçirmektedir.


Cut Medya 24 saat ilkesiyle çalışır ve size her zaman çözüm sunar. Anında çekim ve işleme prensibiyle sosyal medyanın hızını yakalar. Profesyonel kurgu ve tasarım ekipleriyle markanıza değer katar.


Ankara Sosyal medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Ankara

Sosyal Medya Yönetimi

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Tanıtım Filmi reklamın başlangıç aşamasıdır. Bir fabrika kurulduğunda pazarlamada kullanmak üzere ilk iş tanıtım filmini çektirmek olmalıdır. Sizlerin uzun uzun cümleerle anlatacağınızı tanıtım filmi

5 farklı araçtan yararlanılır. Bunlar: -reklam -satış geliştirme -halkla ilişkiler -kişisel satış ve -doğrudan pazarlamadır. Reklam: Mal, hizmet veya fikirlerin belirli bir kişi veya kuruluş tarafında

bottom of page