top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıCut Medya

FABRİKA TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ NEDİR? NEREDE YAPTIRILMALIDIR?

Tanıtım Filmi reklamın başlangıç aşamasıdır.

Bir fabrika kurulduğunda pazarlamada kullanmak üzere ilk iş tanıtım filmini çektirmek olmalıdır. Sizlerin uzun uzun cümleerle anlatacağınızı tanıtım filmi kısa sürede ve somut bir şekilde anlatacaktır.


Bugün Pr Ajansları, Grafik Tasarım Ajansları ve hatta Fotoğraf Studyoları dahi tanıtım filmleri çekmektedir. Ancak tanıtım filminin asıl yapanı Video Prodüksiyon firmalarıdır. Diğer adreslere başvurulduğunda dahi işin sonu yine bir video prodüksiyon firmasında bitecektir. Çünkü işin çeşitli kısımlarında işin üstlenicileri yine prodüksiyon ajanslarına başvuracaklardır.


Video prodüksiyon şirketleri fabrikanızı profesyonel ekipmanlarla işinize uygun olarak çekimlerini gerçekleştirirler. Özellikle Drone çekimleri fabrika çekimlerinin olmazsa olmazları haline gelmişlerdir.


Fabrika Tanıtım Filmleri'nde Ankara'da Cut Medya olarak hizmet vermekteyiz. Ankara'da Fabrika Tanıtım Filmi çekimlerini profesyonel kamera sistemlerimizle havadan ve karadan gerçekleştiriyor, kurgu atolyelerimiz de tecrübeli ekiplerce işliyor ve film haline getiriyoruz. Seslendirmelerimizi özel istek halinde ünlü seslerle ya da profesyonel ses sanatçılarıyla çalışıyoruz.


Bilgi almak için 0546 970 84 66 ya da info@cutmedya.com

10 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

5 farklı araçtan yararlanılır. Bunlar: -reklam -satış geliştirme -halkla ilişkiler -kişisel satış ve -doğrudan pazarlamadır. Reklam: Mal, hizmet veya fikirlerin belirli bir kişi veya kuruluş tarafında

Sözlük anlamına baktığımızda, tutundurma kelimesinin "Belirli bir düşünce, görüş, mal ve hizmetin tüketicilere benimsetilmesi" anlamına geldiğini görürüz. Tutundurma, tutumları ve davranışları etkilem

bottom of page