top of page

NATAVEGA TANITIM FİLMİ

Ankara Tanıtım Filmi Çekimi

TANITIM FİLMİ

Günümüz görselleşen dünyasında kelimeler ve resimler firmanızı anlatmak için yeterli olmaz. Sunumlarınızda, firmanızın ve ürünlerinizin video ve seslendirme ile tanıtımının olması müşterilerinizde güveni sağlayacak ve ikna olmalarını sağlayacaktır. 

Ankara Fotoğraf Çekimi

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ürünlerinizin ve firmanızın sunumlarda kullanılmak üzere; katolog, internet sitesi ve sosyal medya için profesyonel fotoğraf çekimlerinizi yapıyoruz. 

Ankara Drone Çekimi

HAVADAN ÇEKİM

Yerden bakmak yerine farklı bir açıdan bakın. Firmanızı, ürünlerinizi, şantiyelerinizi ve şehirleri havadan görüntülüyoruz. Profesyonel Pilot ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Ankara Sosyal Medya

SOSYAL MEDYA

Eskiden insanlar bir şeye ihtiyaç hissederdi ve Google gibi platformlarda arama yaptıklarında reklamlar onların karşılarına çıkardı, fakat artık reklamlar insanların ne ihtiyaç hissettiğini hatta ihtiyaç hissedebileceğini hissediyor ve reklamları onların karşılarını çıkarıyor.

 

Artık herkesin sosyal medya da kendine ait bir kişisel hesabı var diyebiliriz. Türkiye'de 33 Milyon İnstagram, 51 Milyon Facebook kullanıcısı bulunuyor. 

Ankara Müzik Klibi Çekimi

MÜZİK KLİBİ

Şarkılarınız güzel mi? O zaman bu işin ehli yönetmen arkadaşlarımızla gelin bu işi birlikte görselleştirelim. Sanatınıza sanat katıyoruz ve size özel video klipler hazırlıyoruz.

Ankara Belgesel Çekimi

BELGESEL

Keşfedilmeyi bekleyen o kadar çok şey var ki...

Gerek Tv kanallarıyla, gerek kurumlarla anlaşarak ve kendi öz sermayemizden desteklediğimiz yapımlarla hem kültürümüze hem de dünya kültürüne katkıda bulunuyoruz.

Kamu Spotu Çekimi

KAMU SPOTU

Devletimizin kurumlarıyla birlikte halkımızı bilinçlendirmek amacıyla kamu spotları hazırlıyoruz. 

 

Ankara Reji Kurulumu

ORGANİZASYON ÇEKİMLERİ

Konser, sendika toplantısı, iş toplantısı gibi organizasyonlarınıza jimijip ve dronenin de dahil olduğu rejilerle hizmet veriyoruz. 

Görüntümüzü hem tvlerde, hem sosyal medya da hem de led ekranlarda canlı yayınlıyoruz. Dilerseniz kayıt altınada alıp reji kaydını size teslim ediyoruz.

Yaratıcı

Üretmek için her daim kendini geliştirmek gerekir. Bu da yeni teknikler denemek, farklı açılar üretmek, düz değil de biraz daha yandan bakmayı gerektirir.

Sosyal

Sosyal medya hesaplarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Sizin fikirleriniz değer veriyoruz. Olmaz dediğimiz tek kalıp profesyonellik çizgimiz.

Güncel

Her zaman kendimizi yeniliyoruz. Yenilenmek sadece yeni kameralar almak ile olmaz. Video, fotoğraf ve grafik akımlarını takip ediyoruz.

Dinamik

Genç bir ekibe sahibiz. Heyecanlıyız. Her gün yeni şeyler keşfedeceğimiz cesaretimiz var. Firmanıza dinamizm kazandırabiliriz.

Film Ekipmanı

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Cad. Anchor İş Merkezi Çayyolu Çankaya/ANKARA

+90 546 970 84 66

Ankara Tanıtım Filmi Çekimi, Tanıtım Filmi Çekimi, İngilizce Tanıtım Filmi Çerkimi, Ankara Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi, Fotoğraf Çekimi, Ankara Fotoğraf Çekimi, Müzik Klibi Çekimi, Klip Çekimi, Ankara Müzik Klibi Çekimi, Fabrika Tanıtım Filmi Çekimi, Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi, Ürün Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtım Filmi Çekimi, Ürün Fotoğraf Çekimi, Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi, Video Kurgusu, Reji, Konser Rejisi, Toplantı Çekimi, Ankara Reji, Ankara Toplantı Çekimi, Ankara Havadan Çekim, Havadan Çekim, Drone ile Çekim, Droneli Tanıtım Filmi, Tanıtım Filmi, İnstagram Yönetimi, Facebook Yönetimi, Twitter Yönetimi, Pr Danışmanlığı, Ankara Pr, Kurumsal Kimlik, Web Sitesi Yapımı, Ankara Web Sitesi, Ankara Web Sitesi Yapımı, Cut Medya, Cutmedya

bottom of page